Lastminute Trade Fair Antalya Türkiye

İlkinin 28-29 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilen Antalya Turizm Fuarı, 2020 yılında da 27 Ekim tarihinde büyük bir lansman ve Türkiye toplantısı ile gerçekleştirildi. Her iki organizasyonda da  çok verimli olan sonuçlarıyla GMT Fuarcılık ve Gm-Center olarak ülkeler arası iletişime ve ticaret hayatına katma değer sağlamak amacıyla yeni organizasyonlar üretemeye de devam ediyor.

Bu bağlamda Dünya Turizm sektörünün çok yıprandığı 2020 senesinin yaralarını sarmak ve 2021 yılında oluşacak turizm pazarlama savaşlarında güçlü kalmak ve yeni pazarlar kazanmak için 26-27 Nisan 2021 tarihinde ‘Lastminute Fair‘ adı ile bir pazarlama fuarı gerçekleştiriliyor. www.lastminutefair.com

Antalya Turizm Fuarı ve Lastminute Fair ile 2500 ‘den fazla yabancı acenteyle , 5 büyük ana Pazar ‘ın tur operatörleriyle, Türkiye Turizm pazarının dinamikleriyle, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkiler pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurulabilir ve işbirliği kurma fırsatları yakalayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir