Tüm Dünyada Etkinlik ve Eğlence Sektörü Kırmızı Alarm Veriyor…

www.teeyad.org/haberler

Dünyanın dört bir yanındaki eğlence sektörü çalışanları aylardır davalarına dikkat çekmeye çalışıyorlar ve bu çoğunlukla göz ardı ediliyor.

Tüm sektör çalışanları ve yatırımcıları yaşamları boyunca işlerini yeniden başlatmak ve sadece hayatta kalmak için yaşamları boyunca edindikleri tecrübeleri feda etmek zorunda kalıyorlar. Pandemi sürecinde, tüm dünyada canlı müzik, festival, konser, tiyatro sahneleri, dans stüdyoları, eğlence ve etkinlik merkezleri, televizyon şovları vb. İşletmeler ve çalışanları seslerini duyurmaya çalışıyorlar.
Bununla ilgili Kuzey Amerika’da 1 Eylül 2020’de, ticaret kurumları, işletmeler, sendikalar ve kar amacı gütmeyen dernekler tarafından desteklenen endüstri profesyonellerinden oluşan bir koalisyon olan #WeMakeEvents, 75’ten fazla şehirde 2.000’den fazla performans mekanını, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kasabalar, canlı etkinlikler sektörünü desteklemek için kamu ve medya bilincini artırmak için ikonik yapıyı ve kırmızı renk ile aydınlattı.  İlk hedef 1.500 binayı aydınlatmaktı ve sonuçlar beklentilerinin çok ötesine geçti.

Bu konuyla ilgili oluşturulmuş bir web sitesi olan www.wemakeevents.org adresini ziyaret etmek için zaman ayırın. 

Turizm sektörünün olmazsa olmazı etkinlik ve eğlence sektörünün önemli paydaşlarının biraraya gelerek oluşturdukları TEEYAD’da bu konunun Türkiye’deki sesi olmak için tüm gücünü kullanmaktadır.

#wemakeevents #redalertrestart #turizm #türkiye #teeyad #turizmeğlence #turkiye #antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir